Witaj, Subskrybuj nas newsletter i bądź na bieżąco.

April 19, 2024
Inne

Najpopularniejsze kolory włosów w 2017 roku

Nie tylko kobiety, ale również mężczyźni lubią dbać o siebie. Jest to całkowicie naturalne i naprawdę doceniane przez większość kobiet. Partner powinien bowiem być dla nas atrakcyjny nie tylko w kontekście inteligencji, poczucia bezpieczeństwa czy odpowiedniej sytuacji materialno-karierowej, ale także w sensie atrakcyjności fizycznej. Sprowadza się to rzecz jasna przede wszystkim do kwestii gustu. Każda osoba ma konkretne upodobania i choć zdarzają się wyjątki od reguły, to zwykle podążamy konkretną ścieżką jeśli chodzi o wybór drugiej połówki.

Mężczyźni u fryzjera zwykle ograniczają się jedynie do zmiany cięcia i ułożenia włosów.

Jak ma się ta kwestia w przypadku kobiet?

Oczywiście, kobiety dużo bardziej eksperymentują z fryzurą. Zmiana długości włosów, zmiana cięcia, włosy cieniowane, ścinane na prosto, w literę V lub U, blond, brązowe, czarne, z pasemkami lub bez. Opcji jest naprawdę wiele i tak naprawdę dużo również zależy od tego, do jakiego fryzjera trafimy i na ile spełni on nasze życzenie. Niczym zaskakującym nie będzie informacja, że nie zawsze da się osiągnąć zamierzony cel. Dużo zależy od stanu włosów, od tego czy oczekujemy, że fryzura układać się będzie sama, czy jednak jesteśmy jej w stanie poświęcić codziennie nieco czasu, ale także oczywiście od tego, na ile precyzyjnie i dokładnie sformułujemy i przekażemy fryzjerowi nasze oczekiwania względem zmiany fryzury czy koloru włosów.

Jakie są najpopularniejsze kolory włosów?

W ostatnim czasie szczególnie wśród młodzieży był to kolor popielaty oraz pastelowe odcienie wielu barw, których na co dzień raczej nie spodziewamy się na włosach. Okazuje się jednak, że wszystkie schematy można łamać i dzisiaj różowy kolor włosów już nie dziwi. Nie dziwi również to, że coraz częściej kobiety gustują we włosach doczepianych clip in, które występują w wielu kolorach i gęstościach, Bardzo popularne są włosy clip in 45cm o gramaturze 90 gram. U osób którym zależy na mniej kontrowersyjnym kolorze włosów modne kolory włosów to zwykle odcienie chłodne, z lekkim stopniowaniem kolorów, tzw sombre i ombre.

Warto przeczytać  Czyszczenie obuwia pobrudzonego błotem

Fryzjer najlepiej się zna na najnowszych trendach

Jeśli chcemy wiedzieć jakie są trendy w kolorach włosów w 2017 roku warto udać się do fryzjera, który specjalizuje się w dobieraniu koloru do naszego typu urody. Kim innym jest stylista fryzur. Ten zajmuje się dobraniem dla nas odpowiedniego cięcia poprzez dokładną obserwację kształtu twarzy oraz tego w jaki sposób układają się nasze włosy. Dodatkową kwestią jest wybór fryzjera oraz całego salonu fryzjerskiego. Tutaj dużo zależy od naszych preferencji i możliwości finansowych.

Jeśli tylko mamy chęć, możemy wybrać się do salonu gdzie personel kompleksowo zajmie się naszymi włosami, rozpoczynając od relaksującego i pobudzającego krążenie w skórze głowy masażu, przez zabiegi poprawiające kondycję włosów w trakcie lub pomiędzy farbowaniem włosów a ich cięciem, kończąc na zabezpieczeniu włosów przed działaniem czynników zewnętrznych. Możemy również udać się do salonu wyłącznie na sam zabieg farbowania włosów lub także wybrać najtańszą, choć jednocześnie dość ryzykowną opcję farbowania w domu farbami drogeryjnymi.

Leave A Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *